Legia Warszawa: Wypowiedzi przedstawicieli Mahira Emreliego zawierają szereg insynuacji

Legia

sscnapoli.it

Legia Warszawa wystosowała komunikat, w którym odnosi się między innymi do wypowiedzi Anila Dincera. – Zawierają szereg nieprawdziwych insynuacji i twierdzeń, niemających jakichkolwiek podstaw faktycznych ani prawnych.

Mahir Emreli  nie wyleciał z Legią na zgrupowanie do Dubaju dąży do zmiany barw klubowych. Wszystko po zamieszaniu, jakie miało miejsce po porażce z Wisłą Płock (0:1), a azerski napastnik ucierpiał po ataku bandytów.

Zadałem klubowi pytanie: jak można było zatrzymać autobus eskortowany przez policję?. Policja ma przecież broń i może temu zapobiec. Ale nic nie zrobiono, tylko patrzono. Po drugie, kto otworzył drzwi autobusu? – zastanawia się Anil Dincer, cytowany przez “weszlo.com”.

Pełny komunikat klubu:

“W związku z pojawiającymi się przekazami medialnymi dotyczącymi relacji między Legią Warszawa i jej zawodnikiem Mahirem Emrelim, informujemy, że Mahir Emreli ma obowiązujący kontrakt i jest zawodnikiem klubu. Legia wielokrotnie wzywała zawodnika do powrotu do klubu i ponownego wykonywania obowiązków wynikających z kontraktu, jak również oferowała zawodnikowi wszelkie niezbędne wsparcie. 

Klub cały czas dąży do porozumienia i prowadzi rozmowy z zawodnikiem oraz jego przedstawicielami. Jednocześnie klub nie będzie ujawniał ich treści oraz ustaleń, mając na względzie ich poufny charakter i dobro negocjacji.  

Informujemy także, że nie będziemy publicznie odnosić się do wypowiedzi medialnych przedstawiciela zawodnika Pana Anila Dincera, które zawierają szereg nieprawdziwych insynuacji i twierdzeń, niemających jakichkolwiek podstaw faktycznych ani prawnych”.

źródło: legia.com


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.