Legia Warszawa odbędzie zgrupowanie w Austrii

Artur Boruc (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell

Piłkarze Legii Warszawa odbędą w dniach 16 – 24 czerwca zgrupowanie w austriackim Leogang, gdzie rozegrają mecze kontrolne z zagranicznymi rywalami pod kątem rywalizacji w europejskich pucharach. Miejscowość położona w pobliżu Salzburga jest doskonale znana legionistom, którzy już dwukrotnie korzystali z lokalnej infrastruktury.

Leogang był już miejscem zgrupowań zespołu w 2015 i 2019 roku. Baza hotelowa o standardzie czterogwiazdkowym, doskonale przygotowana i znajdująca się blisko miejsca zakwaterowania infrastruktura boiskowa oraz możliwość rozegrania meczów kontrolnych z drużynami z wysoko notowanych lig europejskich to największe zalety tej lokalizacji.

Bazą zespołu podobnie jak podczas obozu dwa lata temu będzie hotel Der Loewe („Lew”) wyposażony w strefę fitness i SPA. Sesje treningowe będą przeprowadzane w kompleksie wybudowanym przed UEFA Euro 2008. Drużyna będzie miała dostęp do kompleksowo wyposażonej siłowni, części SPA, a na użytek sztabu medycznego i zespołu fizjoterapeutów zostaną oddelegowane dostosowane do standardów opieki nad zawodnikami pomieszczenia.

Planowane na początek czerwca rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu przez zespół Czesława Michniewicza odbędzie się w Legia Training Center.

źródło: Informacja Prasowa, legia.com /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *