Lechiści powołani do kadry U-20.
Damian Podleśny oraz Adam Dźwigała dostali powołanie do kadry Polski w kategorii wiekowej do lat 20. Obaj zawodnicy będą mieli okazje wykazać się w Turnieju Czterech Narodów.
Lechiści już 9 października zagrają w Lublinie z Włochami, a 13 października w Carouge ze Szwajcarią. Po dwóch kolejkach w tabeli turnieju prowadzi Polska. W pierwszym meczu remisując ze Szwajcarią 1:1, w drugim pokonując Włoską drużynę 3:1. W meczu z Włochami Dźwigała pokazał klasę zdobywając jedną z bramek dla biało- czerwonych.
Pozostali piłkarze powołani na ten mecz to: Paweł Dawidowicz (Benfica Lizbona)- były piłkarz Lechii, Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok) oraz z pierwszej ligi Bartłomiej Smuczyński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).
-

AktualnościFrancja chce zapewnić Didierowi Deschampsowi pierwsze miejsce w grupie – Tchouaméni: mamy misjęNowacki / 26 czerwca 2026, 15:43
-


AktualnościYan Diomandé: Liverpool zaoferował 100 mln euro, RB Lipsk odrzucił – napastnik skupiony na mundialuNowacki / 26 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościSenegal – Irak o wszystko: mecz w Toronto zadecyduje o szansach na awansNowacki / 26 czerwca 2026, 15:12
-


AktualnościKto poprowadzi mecz Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska? Poznaj arbitra tego spotkania (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 14:17
-

AktualnościKto poprowadzi spotkanie Urugwaj - Hiszpania? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 14:12
-

AktualnościNorwegia - Francja sędzia meczu. Kto będzie arbitrem spotkania? (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 12:14




































