Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Darko Jevtić nie zagra w pierwszym składzie w meczu Legia – Lech. Gwiazda “Kolejorza” niedawno wróciła do treningów po kontuzji kolana i prawdopodobnie zasiądzie na ławce w niedzielnym spotkaniu.

Jevtić doznał kontuzji w spotkaniu z Pogonią Szczecin (2:0). Pauzował później w spotkaniach z Koroną Kielce oraz Śląskiem Wrocław. Według niektórych Szwajcar był oszczędzany, aby być gotowym na polski klasyk.

Darko w piątek trenuje z nami po raz pierwszy w tym tygodniu – mówi trener Nenad Bjelica. – Będzie bardzo trudno o to, żeby był do mojej dyspozycji, choć zobaczymy, jak będzie reagować kolano. Nie ma jednak szans, żeby zagrał od pierwszej minuty ze względu na zaległości treningowe. Możliwe, że usiądzie na ławce rezerwowych, ale nawet tego nie można przesądzać. W każdym razie od Darko nie zależy to, jak chcemy zagrać przeciwko Legii – powiedział na konferencji prasowej chorwacki szkoleniowiec.

https://twitter.com/lechpoznan_en/status/969506310927650816

Nie tylko Jevtić nie pojawi się na murawie od pierwszej minuty. W składzie Lecha na to spotkanie na pewno zabraknie Elvira Koljicia. Bośniak doznał urazu więzadeł stawu kolanowego. Mecz opuści również Maciej Makuszewski, który leczy kontuzję kolana i nie zobaczymy go na boisku w tym sezonie.

Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi