LE: Wysokie wygrane Manchesteru United i Partizanu

Manchester United

twitter.com/PremierLeague

Czerwone Diabły na Old Trafford pokonały AZ Alkmaar aż 4:0, zaś Partizan Belgrad bez większych problemów poradził sobie z Astaną wygrywając aż 4:1.

Pierwsza połowa w wykonaniu Manchesteru zapowiadała, że do samego końca możemy być świadkami ciekawego widowiska. Co prawda obie ekipy stworzyły sobie okazje na gola, ale ostatecznie bramkarze ani razu nie skapitulowali. Ogień zaczął się po zmianie stron, kiedy to United zarzuciło wyższy bieg. Worek z bramkami otworzył w Ashley Young, a pięć minut później na listę strzelców wpisał się 18-letni Mason Greenwood. W 62. minucie kolejną bramkę zdobył Juan Mata pewnie wykorzystując rzut karny. Dwie minuty później na tablicy wyników było już 4:0! Do siatki ponownie trafił Greenwood, który popisał się fantastycznym uderzeniem tuż przy bliższym słupku. Goście nie byli w stanie odpowiedzieć już w tym spotkaniu.

W drugim meczu Partizan pokazał wyższość nad ekipą z Kazachstanu. Gospodarze w pierwszej połowie strzelili trzy bramki ustawiając sobie ten mecz pod siebie. W drugich 45. minutach poprawili rezultat o jeden, ale i stracili jednego gola po akcji gości.