LE: Sobolew prowadzi Spartak do wygranej nad Napoli

Sobolev i Lozano

Kolejna niespodzianka w grupie C. W pierwszy meczu piątej kolejki Ligi Europy Spartak Moskwa pokonał Napoli 2:1.

Do wygranej rosyjską ekipę poprowadził Aleksandr Sobolew. Napastnik otworzył wynik już w trzeciej minucie meczu, trafiając z rzutu karnego. W 28. minucie ponownie trafił Sobolew i było już 2:0. W 64. minucie kontaktowego gola uzyskał Elif Elmas, który piłkę do bramki skierował głową po zagraniu Andrei Petagny. To jednak było ostatnie słowo Napoli w tym spotkaniu.

Cały mecz rozegrał Piotr Zieliński.

Rosyjski zespół 9 grudnia będzie w Warszawie ostatnim rywalem Legii. Natomiast w najbliższy czwartek legioniści na wyjeździe zagrają z Leicester.