Marek Gołębiewski: Musimy gryźć trawę i walczyć w każdym meczu

Marek Gołębiewski

Zdjęcie: Legia Warszawa

Już od pewnego czasu staramy się wyjść z dołka mentalnego. Musimy gryźć trawę i walczyć w każdym meczu – twierdzi Marek Gołębiewski przed rywalizacją z Leicester City.

Po fantastycznym początku w fazie grupowej Ligi Europy, Legia już mocno skomplikowała sobie szanse na awans do następnego etapu. W czwartek mistrz Polski zmierzy się na King Power Stadium z Lisami.

Szkoleniowiec powiedział, że Artur Boruc trenuje od dziesięciu dni i jest przygotowywany do niedzielnego meczu z Jagiellonią Białystok (godz. 17:30). Cały czas szukamy odpowiedniego ustawienia i rotujemy składem. Tak też było w Zabrzu. Po zmianie ustawienia i dokonaniu zmian, wyglądało to lepiej. Ze swojej strony mogę obiecać, że zrobię wszystko, aby ta drużyna się podniosła – stwierdził.

– Już od pewnego czasu staramy się wyjść z dołka mentalnego. Widziałem poprawę w drugiej połowie spotkania z Górnikiem. Moi piłkarze walczyli i pokazali charakter. Nie przyniosło to jednak zwycięstwa. Najlepszym impulsem będzie zwycięstwo. Potrzebujemy trzech punktów. Musimy gryźć trawę i walczyć w każdym meczu, a wtedy przełamanie na pewno nadejdzie – mówi trener.

Czarna seria jest kontynuowana przez legionistów i nadzieje na puchary poprzez rozgrywki PKO Ekstraklasy oddalają się. –  Stałe fragmenty gry są częścią piłki nożnej, którą można najszybciej poprawić. Jak widzimy – w trzech meczach przynosiło to efekty. Na jutrzejszy mecz mamy przygotowane swoje fragmenty gry, ale nie będę tego zdradzał. Leicester świetnie radzi sobie w tym elemencie, ale wydaje mi się, że możemy zdobyć jutro bramkę po takim rozegraniu – uważa dalej Gołębiewski.

źródło: legia.com /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.