Laviczka: Zrobimy wszystko, by pokazać się z lepszej strony niż w Łodzi

Vítezslav Lavicka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Przed nami kolejne ważne spotkanie i zrobimy wszystko, by pokazać się z lepszej strony niż w Łodzi – zapowiada opiekun Śląska Wrocław, Vitezslav Laviczka. 

We wtorek “Wojskowi” zostali wyrzuceni z rozgrywek Pucharu Polski przez Widzew Łódź (0:2) i tym samym zaznali pierwszej porażki w sezonie. – Biorąc pod uwagę, że w Łodzi ponieśliśmy porażkę, to uważam, że dobrze złożyło się, że kolejny mecz zagramy już w piątek. Wczoraj mieliśmy trening wyrównawczy dla zawodników, którzy nie wystąpili w Pucharze Polski, pozostali odbyli zajęcia regeneracyjne. Później był czas na odnowę, a wieczór poświęciliśmy szczegółowej analizie meczu z Widzewem. Z kolei dziś rano analizowaliśmy grę Korony, a następnie przeprowadzony został trening – mówi szkoleniowiec.

Pozostało jeszcze wiele kolejek, natomiast Korona jest w sytuacji, w której z pewnością będzie walczyć o każdy punkt, dając z siebie maksimum na boisku. Drużyna dostała impuls od nowego trenera. Czeka nas trudne spotkanie i nasi zawodnicy dobrze o tym wiedzą. Musimy iść naszą drogą i konsekwentnie trzymać się zasad, które wyznajemy w naszej pracy, bo tylko to może pomóc nam odnieść zwycięstwo – zakończył Laviczka.

10. kolejka PKO Ekstraklasy zainaugurowana zostanie w Kielcach, gdzie tamtejsza Korona podejmie Śląska Wrocław. Gospodarze znajdują się w fatalnej formie, a poprawić wyniki musi nowo zatrudniony Mirosław Smyła.

źródło: slaskwroclaw.pl / własne

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *