Giampaolo: Jak dotąd był to najlepszy mecz mojego zespołu

acmilan.it

Marco Giampaolo po porażce AC Milanu z FC Torino (1:2) stwierdził, że był to jak dotąd najlepszy występ jego zawodników w tym sezonie, lecz nie wykorzystali dogodnych okazji, by “zabić mecz”.

Krzysztof Piątek wyszedł w podstawowym składzie “Rossoneri” i zdobył swoja drugą bramkę, również z rzutu karnego. Jednak Andrea Belotti potrzebował ledwie pięciu minut, by odwrócić losy spotkania. – Ten mecz był pod naszą kontrolą. Zarazem mało ryzykowaliśmy, a rywale potrzebowali kilku minut, by dojść do głosu – mówił trener Milanu w “Sky Sports Italia”. – Jak dotąd był to najlepszy mecz Milanu. Mocno mnie rozczarowała porażka, ponieważ zespół ciężko pracuje i robi wszystko, co w jego mocy – dodał.

AC Milan zaznał już trzeciej porażki w kampanii ligowej i zajmuje trzynastą lokatę. W niedzielę drużyna Krzysztofa Piątka podejmie Fiorentinę z Bartłomiejem Drągowskim, która w środę pokonała Sampdorię Genua (2:1).