La Liga: Zwycięstwo Valencii, Betis nie wykorzystał sytuacji!

Parejo

deportevalenciano.com

Na Estadio Mestalla Valencia w ramach 26. kolejki La Ligi mierzyła się z Realem Betis. Nietoperze zwyciężyli 2:1 i przybliżyli się do strefy pucharowej.

Ekipa Rubiego dużo lepiej weszła w to spotkanie. Całkowicie przejęli inicjatywę, kreowali sobie sporo sytuacji, przez dłuższy czas byli przy piłce. Nie wiele jednak z tego wynikało. Tarcza Nietoperzy jest bardzo krucha w obecnym czasie, a wszystko to przez kontuzje. Jednakże powrót Gabriela Paulisty dużo dał tej drużynie. Cała zabawa rozpoczęła się dopiero w drugiej połowie. Kevin Gameiro otrzymał fantastyczne podanie od Guedesa i strzałem z ok. 18. metra pokonał Joela Roblesa. Po tym trafieniu gra mocno się ożywiła, Betis zintensyfikował ataki, lecz brakowało im skuteczności. W końcówce spotkania drugiego gola dla Valencii zdobył Dani Parejo. Goście jednak pozostawili stempel przy tej przegranej trafiając honorowo w 93. minucie. Autorem tego trafienia był Loren Moron.