La Liga: Kolejna kompromitacja Valencii! Tym razem remis z Cadiz

valenciacf.com

Po dzisiejszym spotkaniu Valencia godnie zasługuje na miejsce, w którym się znajduje. Tym razem zremisowali z Kadyskem 1:1, a na domiar złego musieli gonić wynik.

Valencia w tym sezonie to cień samej siebie. Rewolucja kadrowa i rządy Petera Lima wciąż są mocno odczuwalne co widać po osiąganych wynikach. Dziś była kapitalna okazja na poprawienie atmosfery, ale nawet z beniaminkiem nie potrafili wygrać. Dodajmy jeszcze, że do tego starcia Nietoperze przystępowali jako drużyna znajdująca się na 18. miejscu w tabeli, a więc w strefie spadkowej!

Już w pierwszej połowie na ekipę Javiego Gracii spadł kolejny cios, kontuzji doznał Kevin Gameiro, przez co musiał on przedwcześnie pożegnać się z boiskiem. Goście pomimo słabszego posiadania piłki zdołali strzelić gola w 59. minucie autorstwa Anthonego Lozano. Valencia musiała gonić wynik, aby po 17. kolejce nie znaleźć się w strefie spadkowej. Udało się wyrównać w 79. minucie po trafieniu Maxiego Gomeza. Na więcej gospodarzy nie było stać.