Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Artur Skowronek zwolniony

Artur Skowronek nie będzie pełnił funkcji szkoleniowca Wisły Kraków. Taka decyzja została podjęta przez zarząd krakowskiego klubu po przegranym spotkaniu 1-2 z Zagłębiem Lubin. Obie drużyny zaprezentowały się z bardzo słabej strony, więc wynik był wielką niewiadomą.

W sobotę 28 listopada Wisła opublikowała komunikat dotyczący zwolnienia Artura Skowronka, który brzmi następująco:

Właściciele oraz Zarząd klubu pragną podziękować szkoleniowcowi za wkład włożony w odbudowę drużyny, a przede wszystkim za podjęcie się rok temu i realizację z powodzeniem wymagającej misji ratowania zespołu borykającego się w ubiegłym sezonie z ogromnymi trudnościami. Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Wisła Kraków aktualnie zajmuje 12. miejsce w tabeli Ekstraklasy mając zaledwie dwa punkty przewagi nad Piastem Gliwice (ostatnie miejsce). Skowronek przygodę z Wisłą Kraków rozpoczął 14 listopada 2019 roku. Niestety ostatnie słabe wyniki Białej Gwiazdy zmusiły zarząd do podjęcia decyzji o zwolnieniu trenera.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.