Kto odpowiada za zwolnienie Mourinho?

Dobre informacje w sprawie kontuzji Sona

W tym momencie już większość kibiców piłki nożnej zna styl trenerski Jose Mourinho. Z jednej strony walka o swoich piłkarzy, ale z drugiej otwarte krytykowanie ich w rozmowach z dziennikarzami. Jak informuje Dean Jones, to właśnie relacje z zawodnikami miały być przyczyną zwolnienia portugalskiego szkoleniowca z Tottenhamu.

Jose Mourinho został zwolniony z funkcji trenera Tottenham Hotspur. “Koguty” nie mogą zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Londyński zespół zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli Premier League, co jest jednoznaczne z brakiem kwalifikacji do europejskich. Jednak według doniesień angielskich mediów, to nie słaba forma była przyczyną odsunięcia Portugalczyka. Decydującą przesłanką miały być kiepskie relacje między “The Special One”, a jego zawodnikami.

Jak podaje Dean Jones ze stacji “Eurosport”, włodarze klubu bali się, że z nadejściem kolejnego okienka transferowego, o przeniesienie poprosi nawet dziesięciu piłkarzy. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Mourinho nie stronił od otwartych konfliktów ze swoimi podwładnymi. Można tutaj przywołać m.in.: sytuację z Erickiem Dierem, którego skrytykował w jednej z rozmów z dziennikarzami.

Taka teza miałaby pokrycie w reakcji “Kogutów” na odejście szkoleniowca. Pożegnalne posty na mediach społecznościowych umieścili tylko Harry Kane i Heung-min Son. Również ostatnie utarczki słowne Portugalczyka z Paulem Pogbą mogłyby wskazywać na to, że podwójny zwycięzca Ligi Mistrzów zatracił swój dar rozmowy z podopiecznymi.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *