Kosta Runjaić obejmie stery Legii Warszawa?!

Runjaić

Kosta Runjaić / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Według informacji Macieja Wąsowskiego z Weszło, Kosta Runjaić ma zostać niebawem ogłoszony nowym trenerem Legii Warszawa.

Pogoń Szczecin jest jednym z trzech kandydatów do walki o mistrzostwo Polski. Cel jest na wyciągnięcie ręki, a warunkiem do podniesienia pucharu jest tylko albo i aż utrzymanie równej i stabilnej formy. Sukces “Portowców” może mieć jednak wielką cenę. Będzie to puenta dla przygody z klubem dla niektórych zawodników i jak się okazuje także trenera zespołu.

Według informacji podawanych przez media, Kosta Runjaić po obecnym sezonie pożegna się z Pogonią Szczecin. 51-latek ma podpisać kontrakt z Legią Warszawa. Wraz z nim do klubu ze stolicy przeniosą się jego asystenci. Angaż nowego szkoleniowca ma być dla klubu początkiem nowego rozdziału w historii drużyny. Wreszcie tak ważny ruch, jakim jest wybór nowego trenera nie będzie robiony “na szybko” i z łapanki.

Ogłoszenie przenosin Runjaicia do stolicy ma nastąpić w maju. Nie znamy dokładnego momentu, ale oba kluby chcą, aby nastąpiło to w chwili, gdy sprawa mistrzostwa będzie już klarowna. Pogoń Szczecin nie chce, aby ewentualna informacja o odejściu trenera osłabiła wysokie morale zespołu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.