Łączy Nas Piłka odwiedziła Krzysztofa Piątka. Śladami Hannibala Lectera

Piątek

acffiorentina.com/it


Jak pokazują ostatnie tygodnie, włoska ziemia służy Krzysztofowi Piątkowi. Napastnik jest wypożyczony z Herthy Berlin do Fiorentiny. Strzelił dla Fiołków sześć goli i ponownie Il Pistolero mógł odpalić swoją autorską cieszynkę.

ACF Fiorentina sprowadziła reprezentanta Polski do Toskanii, ponieważ była pogodzona z utratą Dusana Vlahovicia do Juventusu Turyn. Oczekiwania wobec Polaka są wielkie, ponieważ pamiętają jego regularność strzelecką w Genoi. Redakcja “Łączy Nas Piłka” po zgrupowaniu odwiedziła Krzysztofa Piątka we Florencji.

“Genua, Mediolan, a teraz Florencja – trzecie włoskie miasto, w którym Krzysztof Piątek znalazł miejsce na ziemi i podbił serca kibiców bramkami. Tuż po zgrupowaniu reprezentacji Polski wybraliśmy się z kamerą właśnie do Toskanii, aby pokazać wam, jak wygląda włoskie życie „Il Pistolero”. Pogadaliśmy o zwiedzaniu Florencji śladami Hannibala Lectera, o wejściu w buty Dusana Vlahovicia, nietypowym początku przyjaźni z Lucasem Torreirą – i nie tylko” – o tym wszystkim w poniższym materiale.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.