Bartosz Bereszyński | Reprezentacja Polski
Udostępnij:

Kontuzja Bartosza Bereszyńskiego

Bartosz Bereszyński doznał kontuzji w ostatnim meczu Serie A. Udział reprezentanta Polski w październikowym zgrupowaniu stanął pod znakiem zapytania.

W meczu szóstej kolejki przeciwko drużynie Paulo Sousy Salernitanie, który zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Empoli, Bartosz Bereszyński doznał kontuzji i musiał opuścić boisko już w 17. minucie. Incydent ten miał miejsce podczas jednego ze sprintów i co istotne, nie było w nim kontaktu z przeciwnikiem. Bereszyński nagle poczuł ukłucie w nodze, a ból okazał się na tyle silny, że nie był w stanie kontynuować gry.

Według informacji przekazywanych przez lokalne media, zawodnik narzeka na problemy mięśniowe w lewym udzie. Obecnie nie jest wiadomo znane, jak długo potrwa przerwa w jego występach.  Stawia to  pod znakiem zapytania jego udział w nadchodzącym zgrupowaniu reprezentacji.