Komunikat Wisły Kraków: Prośba o zrozumienie zaistniałej sytuacji

wisla.krakow.pl

Wisła Kraków zakomunikowała, że władze i właściciele rozumieją rozgoryczenie kibiców, ale zwracają się z prośbą, by zrozumieć zaistniałą sytuację.

Wysoka porażka z Radomiakiem Radom (2:4) okazała się gwoździem do trumny dla Białej Gwiazdy i po 26 latach pożegnają się z ekstraklasą. Na razie posady trenerskiej nie stracił Jerzy Brzęczek.

Klub przekazał, że 13 czerwca zawodnicy rozpoczną przygotowania do sezonu w Fortuna 1 Ligi. Przed zajęciami będzie mieć miejsce konferencja prasowa udziałem właścicieli i władz, na której zostaną przedstawione informacje o strategii, planach i strukturze Wisły.

“Jednocześnie informujemy, iż władze klubu prowadzą szeroko zakrojone działania mające na celu stworzenie warunków pozwalających na jak najszybszy powrót pierwszej drużyny do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Trwają również konsultacje z najważniejszymi Sponsorami i Partnerami biznesowymi.

Władze i właściciele klubu w pełni rozumieją rozgoryczenie, zniecierpliwienie i zaniepokojenie panujące wśród sympatyków Wisły Kraków. Zwracamy się jednak z uprzejmą prośbą o zrozumienie zaistniałej sytuacji, która szczegółowo zostanie omówiona podczas zapowiedzianej konferencji prasowej”.

źródło: wisla.krakow.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.