Manchester United pozwoli odejść dwóm swoim obrońcom

Manchester United

twitter.com/PremierLeague


Fabrizio Romano twierdzi, że Eric Bailly i Aaron Wan-Bissaka latem tego roku dostaną wolną rękę na odejście z Manchesteru United.

Zatrudnienie Erika ten Haga na stanowisku trenera Manchesteru United było nie tylko zgodą właścicieli na nową wizję klubu, ale także na gruntowną przebudowę kadry. Prawie na pewno odejdzie Paul Pogba, podobny los może czekać Marcusa Rashforda, a niepewna jest przyszłość Cristiano Ronaldo. Jak twierdzi Fabrizio Romano kolejnymi nazwiskami wytypowanymi “do odstrzału” są Eric Bailly i Aaron Wan-Bissaka.

Obaj obrońcy reprezentowali barwy Manchesteru United ze zmiennym szczęściem. Pamiętamy mecze, w których błyszczeli, ale także te, w których zawodzili. Na pewno dużo większą huśtawkę nastrojów fani “Czerwonych Diabłów” przechodzili, oglądając grę Iworyjczyka. Stoperowi udawało się rozgrywać dobrą passę spotkań, by zwieńczyć ją samobójem lub kontuzją, eliminującą go z gry na długi czas.

Wszystko teraz zależeć będzie od decyzji Erika ten Haga. To właśnie Holender ma mieć wolną rękę na kompletowanie drużyny. Nowy menadżer ma zrobić to na tyle skutecznie, aby w następnym sezonie odnieść sukces.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.