Komentarz kapitana Brazylii wobec gospodarza Copa America

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kapitan reprezentacji Brazylii nie zamierza wypowiadać się na temat kontrowersji związanych z wyborem gospodarza Copa America.

Piłkarz na co dzień występujący w Realu Madryt uważa, iż w przyszłym tygodniu jego koledzy z reprezentacji wypowiedzą się na temat wyboru Brazylii jako gospodarza tegorocznego Copa America.

Z powodu nagłego wzrostu zakażeń COVID-19, Argentyna została usunięta z roli gospodarza Copa America. W miejsce dotychczasowego gospodarza prestiżowych rozgrywek pojawił się zastępca w postaci Brazylii. Według mediów społecznych piłkarze reprezentacji Brazylii byli zdenerwowani brakiem konsultacji oraz potencjalnym zagrożeniem wynikającym z takiej inicjatywy.

– Nie możemy rozmawiać o tym problemie, ale wszyscy wiedzą, jakie jest nasze stanowisko w sprawie Copa America. Powiedział Casemiro po zwycięskim spotkaniu Brazylii z Ekwadorem.

– Nie można dać jaśniejszego przekazu. Chcemy wyrazić swoją opinię po spotkaniu z Paragwajem. Są pewne hierarchie, które musimy szanować. Oczywiście chcemy wyrazić opinię, wiele się wydarzyło, ale jakiś szacunek istnieje.

– Nie zamierzamy tracić koncentracji, ponieważ mamy do wygrania World Cup. Dzisiaj wygraliśmy kolejne spotkanie – zakończył Casemiro.

Jair Bolsonaro, czyli prezydent Brazylii ogłosił, że jego kraj będzie gospodarzem wszystkich 28 spotkań od 13 czerwca do 10 lipca. Ponad 460 tysięcy osób zmarło z powodu rozprzestrzeniającego się w Brazylii.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *