Gareth Southgate: Zamierzamy kontynuować okazywanie wsparcia

Fot. irishmirror.ie

Szkoleniowiec reprezentacji Anglii, Gareth Southgate potwierdza, że jego podopieczni wciąż będą klękać przed rozgrywanymi spotkaniami w ramach EURO 2020, mimo iż są wygwizdywani.

Przed rozpoczęciem zwycięskiego spotkania Anglii z Austrią na Middlesbrough’s Riverside Stadium słychać było fanów szydzących z gestu wykonanego przez gospodarzy. Po spotkaniu drużyna Anglii zorganizowała spotkanie, w którym omówione zostały kolejne kroki wobec gestu składanego przed gwizdkiem sędziego. Piłkarze Southgate’a wyrazili chęć kontynuowania gestu, więc takowy obejrzymy podczas niedzielnej konfrontacji z Rumunią.

– Pierwsza rzecz jest taka, że wszyscy byliśmy rozczarowani tym, co się stało. Myślę, że musimy postawić się w sytuacji młodego piłkarza w Anglii, który ma reprezentować swój kraj. Staramy się podążać w kierunku równości oraz wspierać naszych kolegów z drużyny z powodu wielu złych doświadczeń, z jakimi się mierzyli. Niestety ludzie postanowili nas wybuczeć. Myślę, że Ci ludzie powinni postawić się w sytuacji tych młodych zawodników. Gdyby to były ich dzieci – jakby się czuli? Najważniejszą rzeczą dla naszych zawodników jest to, aby wiedzieli, iż jesteśmy całkowicie zjednoczeni. Jesteśmy zaangażowani we wspieranie siebie nawzajem i jesteśmy zdeterminowani do wykonywania ukłonu przez cały turniej – zakończył szkoleniowiec Anglii.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *