Kolejny problemy Lechii Gdańsk. Kontuzja ważnego ogniwa
Lechia Gdańsk ma kolejne problemy. Tym razem mowa o kontuzji jednego z zawodników.
Lechia jest przedostatnia w tabeli PKO Ekstraklasy. Do bezpiecznej strefy traci cztery punkty, w poniedziałek gra z Jagiellonią Białystok. Gdańszczanie muszą wygrać w tym spotkaniu, jeżeli nadal chce liczyć na utrzymanie.
Ekipa z Trójmiasta zmieniła już szkoleniowca - zespół przejął David Badia. Hiszpan musi ustabilizować wyniki, a nie będzie to łatwe przy kolejnych problemach kadrowych. Serwis Lechia.Net poinformował w sobotę o kontuzji Ilkaya Durmusa. Jego przerwa ma potrwać do czterech tygodni, czyli abraknie go w trakcie kluczowego etapu sezonu.
Durmus w tym sezonie ma na koncie już 27 występów we wszystkich rozgrywkach. Zdobył w nich dwie bramki i dorzucił trzy asysty. 28-latek gra regularnie, ominął jedynie kilka meczów na początku sezonu.
Lechia nie będzie miała łatwego końca kampanii. Po starciu z Jagiellonią nadejdą jeszcze Derby Pomorza z Pogonią Szczecin, ale i między innymi mecze z Rakowem Częstochowa czy Legią Warszawa. Czyli z ekipami z czołówki stawki.
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































