Kolejne osłabienie Stali Mielec. Fabian Piasecki wraca do Śląska

Fabian Piasecki

Fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Na ten moment w Stali Mielec ruchy transferowe odbywają się tylko w jedną stronę. Tym razem z Podkarpacia wyjeżdża Fabian Piasecki, którego wypożyczenie zostało skrócone przez Śląsk Wrocław.

Piasecki opuścił Śląsk niedługo po tym, jak wrocławski klub odpadł z rozgrywek Ligi Konferencji Europy. Na transfer naciskał sam napastnik, który oczekiwał zdecydowanie więcej minut do gry i uważał, że w klubie z Dolnego Śląska nie jest to możliwe. Pobyt w Stali Piasecki może uznać za udany. W 13 spotkaniach 26-latek strzelił cztery bramki i zanotował aż pięć asyst. Jego dobra dyspozycja z pewnością wpłynęła na postawę drużyny Adama Majewskiego, która jesień zakończyła na ósmej pozycji.

Po powrocie Piaseckiego do Śląska na nowo odżyją spekulację dotyczące odejścia Erika Expósito. Usługami Hiszpana od dłuższego czasu interesuje się wiele zagranicznych klubów, a w grudniu portal WrocławskieFakty.pl informował o zainteresowaniu występującej we włoskiej Serie A Venezii. Lista chętnych z pewnością jest zdecydowanie dłuższa.

W Stali Mielec od dłuższego czasu mówi się o konieczności cięć finansowych. Oprócz Piaseckiego klub opuścili również Maciej Jankowski i Michał Gliwa. Na liście transferowej opublikowanej przez Stal znajduje się kolejnych siedmiu zawodników, którym podziękowano za współpracę. Nie można zapominać także o Rafale Strączku, którym interesuje się wiele klubów z lig zagranicznych. Jak na ten moment cicho jest o ewentualnych wzmocnieniach klubu z Mielca. Stal raczej powinna utrzymać się w elicie, jednak na wiosnę z pewnością będzie zdecydowanie słabsza.

Źródło: własne / Śląsk Wrocław


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.