Kilka słów o reprezentacji, czyli Kamil Radomski – krótko i na temat

fot. Kamil Chmielewski

fot. Kamil Chmielewski

0:2 i 0:0 – takimi wyniki zakończyły się pierwsze dwa spotkania reprezentacji Polski prowadzonej przez Adama Nawałkę. Po meczu ze Słowacją szkoleniowiec powiedział, że wyciągnie wnioski z porażki. Z kolei po drugim spotkaniu mówił, że ujrzał jakieś światełko w tunelu, którego ja nie mogę jakoś dostrzec. Nie wiem, może trzeba założyć okulary? Myślicie, że zostały wyciągnięte wnioski i jest już lepiej? 0:0 z Irlandią, to nieźle? Nie, źle, bardzo źle, a nawet tragicznie. Przecież nie tego oczekujemy po narodowej drużynie.
Po tych dwóch meczach jedno wiem na pewno. Czy to z Glikiem, czy bez Kamila defensywa jak była, tak jest dziurawa niczym ser szwajcarski.
Zastanawiam się ilu listopadowych debiutantów znów dostanie swoją szansę? Bo braku ambicji nie mogę im zarzucić, szkoda tylko, że nie mają tyle umiejętności co waleczności. Myślę, że lepiej będzie jak selekcjoner przestanie eksperymentować, bo na to nie ma czasu (już za 10 miesięcy pierwszy mecz eliminacyjny do ME) i powoła na Rosję kilku młodzieżowców od Dorny.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *