Kędziora przed meczem z Ukrainą: Grają ciekawy i skuteczny futbol

Tomasz Kędziora / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Pod wodzą trenera Andrija Szewczenki zespół gra ciekawy i skuteczny futbol – stwierdził Tomasz Kędziora przed dzisiejszym towarzyskim starciem z Ukrainą (godz. 20:45).

Nikt lepiej nie zna realiów w naszej reprezentacji, jak prawy defensor Dynama Kijów. – To duży klub, szanowany w Europie. Pod względem przygotowania piłkarskiego nie można na nic narzekać. Mamy bazę treningową na najwyższym poziomie. Nic tylko ćwiczyć i grać. Nasz stadion jest zaś bardzo podobny do Stadionu Śląskiego, ale pojemniejszy, może bowiem zasiąść na nim nawet 70 tysięcy kibiców – wyjaśnia.

Odkąd ukraińską przejął Andrij Szewczenko zanotowała ona znaczny progres. – Ukraina to bardzo dobra drużyna, która wygrała swoją grupę eliminacji mistrzostw Europy, a także dywizji B w Lidze Narodów i teraz występuje w dywizji A. Pod wodzą trenera Andrija Szewczenki zespół gra ciekawy i skuteczny futbol – podkreśla były piłkarz Lecha Poznań.

– W ich kadrze, podobnie jak w naszej, doszło do zmiany pokoleniowej i szansę dostało wielu młodych zawodników. Ukraińcy mają wielu utalentowanych piłkarzy, którzy grają w silnych klubach europejskich, a także w Dynamie Kijów czy Szachtarze Donieck, a więc w drużynach występujących w Lidze Mistrzów – ocenił Tomasz Kędziora.

źródło: laczynaspilka.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *