Kamil Grabara ostro o Gikiwiczu: On myśli, że jest fajny

Kamil Grabara

youtube/foottruck

Kamil Grabara był gościem na kanale Foot Truck w serwisie YouTube, gdzie między innymi wypowiedział się na temat Rafała Gikiewicza.

Kamil Grabara jest znany z tego, że nie gryzie się w język w mediach społecznościowych oraz  przy okazji różnych wywiadów. Podczas rozmowy z polskim bramkarzem, Łukasz Wiśniowski oraz Kuba Polkowski, prowadzący Foot Trucka, przypomnieli o niedawnym pstryczku Grabary w kierunku Rafała Gikiewicza na Twitterze.

22-letni bramkarz FC Kopenhagi w swojej wypowiedzi nie ukrywał, że nie przepada on za zawodnikiem Augsburga i nie podobają mu się opinie wygłaszane przez kolegę po fachu.

–  Czasami w sądzie jest pozew zbiorowy. Ja byłem mediatorem w tym całym problemie. Fajnie jest, jak masz jaja, wymienić kogoś z imienia i nazwiska. Ale nie możesz mówić, że Dawid Kownacki ch*ja grał w drugiej Bundeslidze i nie jedzie na kadrę.  Nie możesz powiedzieć do gościa, który robi podcast, że Płacheta zagrał od ciebie 210 minut więcej w tym sezonie. To są obcasowe rzeczy – zaczął Grabara.

–  Miej jakiś instynkt. Fajnie jest powiedzieć coś brutalnie prawdziwego, mimo że to może nie być prawda, ale dla cienie nią jest. Okej. Ale z jego ust to jest niesmaczne. On myśli, że jest fajny. Ale ja nie chcę, żeby on poczuł się zbyt ważny, że ja o nim mówię. Ja mogę być wk*rwiający, rozumiem takie opinie, ale on jest pięć razy bardziej wk*rwiający ode mnie. I to jest ten problem tej sytuacji – dodał.

–  Nie mam nic do tego gościa, ale sposób, w jaki on dedukuje i obwieszcza, bo jest wszędzie zapraszany… Szczerze nie wiem, czy dla beki, czy żeby dawał kontrowersyjne wywiady. Nie wiem, ciężko powiedzieć. Szkoda mi go trochę, bo to dorosły facet i powinien trochę inaczej patrzeć na świat – zaznaczył 22-latek.

–  On ma po każdych powołaniach pretensje, że nie jedzie. To co by było gdyby pojechał? On wie, że byłby trójką i nosiłby piłki. Dla mnie byłoby to uwłaczające. Mimo, że to kadra narodowa, coś fantastycznego. Osobiście chciałbym czuć, że jestem ważny, kimś kto ma realne szanse na cokolwiek – zakończył.

Cały odcinek Foot Trucka z Kamilem Grabarą:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x