
Kamil Grabara ostro o Gikiwiczu: On myśli, że jest fajny
Kamil Grabara był gościem na kanale Foot Truck w serwisie YouTube, gdzie między innymi wypowiedział się na temat Rafała Gikiewicza.
Kamil Grabara jest znany z tego, że nie gryzie się w język w mediach społecznościowych oraz przy okazji różnych wywiadów. Podczas rozmowy z polskim bramkarzem, Łukasz Wiśniowski oraz Kuba Polkowski, prowadzący Foot Trucka, przypomnieli o niedawnym pstryczku Grabary w kierunku Rafała Gikiewicza na Twitterze.
Dont take this guy serious, he is a psychopath
— Kamil Grabara (@Kamil_Grabara1) August 25, 2021
22-letni bramkarz FC Kopenhagi w swojej wypowiedzi nie ukrywał, że nie przepada on za zawodnikiem Augsburga i nie podobają mu się opinie wygłaszane przez kolegę po fachu.
- Czasami w sądzie jest pozew zbiorowy. Ja byłem mediatorem w tym całym problemie. Fajnie jest, jak masz jaja, wymienić kogoś z imienia i nazwiska. Ale nie możesz mówić, że Dawid Kownacki ch*ja grał w drugiej Bundeslidze i nie jedzie na kadrę. Nie możesz powiedzieć do gościa, który robi podcast, że Płacheta zagrał od ciebie 210 minut więcej w tym sezonie. To są obcasowe rzeczy - zaczął Grabara.
- Miej jakiś instynkt. Fajnie jest powiedzieć coś brutalnie prawdziwego, mimo że to może nie być prawda, ale dla cienie nią jest. Okej. Ale z jego ust to jest niesmaczne. On myśli, że jest fajny. Ale ja nie chcę, żeby on poczuł się zbyt ważny, że ja o nim mówię. Ja mogę być wk*rwiający, rozumiem takie opinie, ale on jest pięć razy bardziej wk*rwiający ode mnie. I to jest ten problem tej sytuacji - dodał.
- Nie mam nic do tego gościa, ale sposób, w jaki on dedukuje i obwieszcza, bo jest wszędzie zapraszany... Szczerze nie wiem, czy dla beki, czy żeby dawał kontrowersyjne wywiady. Nie wiem, ciężko powiedzieć. Szkoda mi go trochę, bo to dorosły facet i powinien trochę inaczej patrzeć na świat - zaznaczył 22-latek.
- On ma po każdych powołaniach pretensje, że nie jedzie. To co by było gdyby pojechał? On wie, że byłby trójką i nosiłby piłki. Dla mnie byłoby to uwłaczające. Mimo, że to kadra narodowa, coś fantastycznego. Osobiście chciałbym czuć, że jestem ważny, kimś kto ma realne szanse na cokolwiek - zakończył.
Cały odcinek Foot Trucka z Kamilem Grabarą:
-
Polska PiłkaNa Dolnym Śląsku będą dyskutować o przyszłości polskiej piłki
Kamil Gieroba / 30 kwietnia 2025, 17:03
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21