Kamil Glik kolejnym zawodnikiem z problemami zdrowotnymi

Kamil Glik

Kamil Glik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Kamil Glik dołączył do listy kontuzjowanych zawodników po meczu ze Szkocją, takie informacje przekazał lekarz kadry, Jacek Jaroszewski w rozmowie Sport.pl.

Już podczas meczu ze Szkocją mogliśmy być zaniepokojeni stanem zdrowia dwóch naszych zawodników. Chodzi o Bartosza Salamona i Arkadiusza Milika. Obaj zawodnicy w trakcie pierwszej połowie zasygnalizowali urazy i potrzebne były wymuszone zmiany. Obaj od razu udali się do szatni.

Parę godzin temu Krzysztof Stanowski podał informację, że kontuzjowany jest również Krzysztof Piątek. Strzelec gola we wczorajszym spotkaniu ma problem ze ścięgnem Achillesa. Po spotkaniu założono mu siedem szwów, co oznacza, że będzie pauzować przez trzy najbliższe tygodnie.

Jak się okazuje lista graczy uskarżających się na problemy ze zdrowiem jest większa niż się spodziewaliśmy. Jacek Jaroszewski, lekarz naszej reprezentacji w rozmowie ze Sport.pl zdradził, że Kamil Glik również wyniósł ze wczorajszego spotkania liczne mikrourazy.

– Jest wiele mikrourazów, ale nie ma sensu ich wymieniać, bo jestem pewny, że wszyscy będą gotowi do gry. Nieco większy uraz ma Kamil Glik, ale Kamil jak to Kami, wiadomo – będzie grał – dodał Jaroszewski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.