Kadra Lecha Poznań na obóz w Opalenicy

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W poniedziałek Lech Poznań wyjedzie na pierwszy obóz przygotowawczy do sezonu 2019/2020. – Poprzedni sezon był słaby zarówno dla całej drużyny, jak i dla poszczególnych zawodników. Zadaniem sztabu szkoleniowego jest ich odbudować – mówi Dariusz Żuraw.

W kadrze “Kolejorza” znaleźli miejsce Michał Skóraś, który wrócił z wypożyczenia z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Timur Żameltdinow, który został po raz kolejny wypożyczony z CSKA Moskwa. Lech Poznań dokonał rewolucji w składzie i pozbył się już dziesięciu zawodników. W ich miejsce władze klubu sprowadziły – Mickeya van der Harta z PEC Zwolle, Tomasza Dejewskiego z Warty Poznań, Karlo Muhara z Interu Zapresic. – Zawodnicy mieli część urlopu zorganizowaną w taki sposób, że nie mieli nic narzucone z naszej strony, a w ostatnich dniach mieli już przygotowane rozpiski indywidualne i dzięki temu możemy teraz płynnie wejść do treningów. Był czas na poczucie głodu piłki, a teraz jest moment na odpowiednie przygotowanie. Mamy kilka ciekawych gier kontrolnych i one pozwolą nam na wyłonienie podstawowej jedenastki na pierwszy mecz ligowy – powiedział szkoleniowiec.

Bramkarze: Mickey van der Hart, Miłosz Mleczko, Karol Szymański

Obrońcy: Thomas Rogne, Piotr Tomasik, Volodymyr Kostevych, Tomasz Dejewski, Tymoteusz Puchacz, Wiktor Pleśnierowicz

Pomocnicy: Pedro Tiba, Joao Amaral, Tomasz Cywka, Juliusz Letniowski, Karlo Muhar, Jakub Moder, Jakub Kamiński, Mateusz Skrzypczak, Filip Marchwiński, Darko Jevtić, Tymoteusz Klupś, Maciej Makuszewski, Michał Skóraś

Napastnicy: Christian Gytkjaer, Timur Żameltdinow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi