Kadra Korony Kielce na obóz przygotowawczy w Turcji

Korona Kielce / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Bez Michała Żyro pojedzie Korona Kielce na dwutygodniowe zgrupowanie w tureckiej Antalyi. W zespole Mirosława Smyły znalazło się dwóch testowanych piłkarzy.

Były zawodnik Legii Warszawa miał się odbudować w Kielcach, a wszystko wskazuje, że już więcej nie zagra dla “złocisto-krwistych”. Michał Żyro otrzymał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. W kadrze, która wyleci do Turcji jest kilku młodych piłkarzy jak Mateusz Sowiński, Jakub Osobiński, Bartosz Prętnik, Dawid Lisowski, Adrian Sandach oraz Piotr Pierzchała.

Korona Kielce po 20. kolejkach PKO Ekstraklasy zajmuje czternastą lokatę. Na początku lutego rywalem drużyny z woj. świętokrzyskiego będzie Górnik Zabrze.

Bramkarze: Marek Kozioł, Jakub Osobiński, Paweł Sokół, Adrian Sandach.

Obrońcy: Adnan Kovacević, Ivan Marquez, Nemanja Miletić, Piotr Pierzchała, Mateusz Spychała, Grzegorz Szymusik, Themistoklis Tzimopoulos.

Pomocnicy: Marcin Cebula, Uros Djuranović, Michael Gardawski, Ognjen Gnjatić, Andres Lioi, Dawid Lisowski, Bartosz Prętnik, Matej Pućko, Milan Radin, Rodrigo Zalazar, Jakub Żubrowski.

Napastnicy: Wato Arweładze, Erik Pacinda, Michal Papadopulos, Mateusz Sowiński

Dodatkowo: Dwóch piłkarzy testowanych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi