Jakub Świerczok za drogi dla Legii Warszawa

Andre Martins (Legia Warszawa) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Zdaniem “Przeglądu Sportowego” sprowadzenie Jakuba Świerczoka do Legii Warszawa będzie się wiązać z ogromnymi wydatkami. Łudogorec Razgrad za swojego napastnika oczekuje ponad milion euro.

Najskuteczniejszy strzelec “Wojskowych” Jarosław Niezgoda nie pojechał na zgrupowanie z zespołem i lada moment przejdzie testy medyczne w Portland Timbers. Jednym z kandydatów do zastąpienia 24-latka, miał zostać Jakub Świerczok, który nie zawsze znajduje miejsce w składzie bułgarskiej drużyny. W styczniu 2018 roku Bułgarzy zapłacili Zagłębiu Lubin 800 tysięcy euro, a teraz za Polaka chcą nawet 1,25 mln euro. Fiasko przy tym transferze mogłoby ściągnąć czarne chmury nad Aleksandara Vukovicia, który wiosną będzie bronić pozycję lidera PKO Ekstraklasy.

Pięć milionów dolarów, które otrzyma Legia za Jarosława Niezgodę nie pozwala na ten moment w poszukiwaniu skutecznego snajpera. Dziura w budżecie jest tak wielka, że większa część pójdzie na spłatę bieżących wydatków. W linii ataku szkoleniowiec ma do dyspozycji Jose Kante, a nikt nie wierzy, że Vamara Sanogo (pauzował przez zerwanie więzadeł w kolanie) wejdzie w buty Niezgody.

źródło: przegladsportowy.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi