Kacper Marzec przed meczem z Legią: Do tego meczu podchodzimy na 100 procent skoncentrowani

fot. twitter.com/MotorLublin


Kacper Marzec, asystent pierwszego trenera w w Motorze Lublin, udzielił wypowiedzi dla telewizji TVP3 Lublin. Przyznał, że wszyscy w klubie są zdeterminowani i chcą osiągnąć korzystny wynik w meczu z Legią Warszawa.

Mecz Motoru z Legią Warszawa w ramach 1/8 Pucharu Polski już jutro. Zespół z Warszawy to oczywisty faworyt tego starcia, lecz ludzie związani z Motorem przekonują, że nie zamierzają odpuścić tego spotkania. W szeregach gospodarzy panuje olbrzymia koncentracja przed tym spotkaniem.

– Wszystko może się zdarzyć. Wiadomo, że Legia to aktualny mistrz kraju, mimo że ma dziś problemy i w niektórych, ostatnich spotkaniach nie radziła sobie najlepiej. Mamy świadomość rangi przeciwnika i tego z kim gramy. Ale jest to jeden mecz, do którego podchodzimy na 100 procent skoncentrowani. I chcemy wygrać – mówił Kacper Marzec.

– Zawodnicy czy duża część sztabu trenerskiego w Legii, to nasi znajomi, przyjaciele, dobrzy koledzy. Dziś jesteśmy jednak w Motorze. Chcemy wygrać mecz dla Lublina, naszych kibiców, osiągnąć historyczny sukces dla tego klubu – skomentował.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.