Kacper Kozłowski odejdzie z Pogoni? Reprezentant Polski na celowniku innych klubów

Kacper Kozłowski

laczynaspilka.pl

Kacper Kozłowski ma za sobą znakomite miesiące. 17-latek budzi coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym. Wszystko jednak wskazuje na to, że reprezentant Polski pozostanie w Szczecinie na kolejny sezon. 

Kacper Kozłowski jest w znakomitej formie w ostatnich miesiącach. 17-letni pomocnik rozegrał 18 meczów w PKO BP Ekstraklasie, w których strzelił jedną bramkę i zanotował trzy asysty. Dołożył do tego również pięć występów w trzecioligowych rezerwach.

Kacper Kozłowski jest jednym z najzdolniejszych piłkarzy w Europie. Utalentowany pomocnik potrafi wykazać się dużą boiskową dojrzałością i pokazać w pełni swój niewątpliwy potencjał. 17-latek z Koszalina dobrą postawą na ligowych boiskach zapracował na powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski, w której zadebiutował w marcu tego roku. Kozłowski został drugim najmłodszym reprezentantem kraju w historii.

Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że Polak jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Kozłowski nie może narzekać na brak ofert, w tym propozycji z największych europejskich klubów.

Prezes Pogoni Szczecin, Jarosław Mroczek w rozmowie z “Super Expressem”, wyjawił, że zapytania o kozłowskiego pojawiają się “ciągle”.

Bardzo dobrze nam się współpracuje z agentem piłkarza i jego rodzicami, którzy są rozsądnymi ludźmi – przyznał Mroczek.

Jego zdaniem transfer Kozłowskiego do zachodniego klubu już teraz mógłby negatywnie wpłynąć na jego rozwój.

Jego talent mógłby przepaść – dodał.

Już wcześniej władze szczecińskiego klubu poinformowały, iż Kacper Kozłowski w trakcie letniego okienka transferowego nie odejdzie z klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.