Kacper Kozłowski odejdzie z Pogoni? Reprezentant Polski na celowniku innych klubów
Kacper Kozłowski ma za sobą znakomite miesiące. 17-latek budzi coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym. Wszystko jednak wskazuje na to, że reprezentant Polski pozostanie w Szczecinie na kolejny sezon.
Kacper Kozłowski jest w znakomitej formie w ostatnich miesiącach. 17-letni pomocnik rozegrał 18 meczów w PKO BP Ekstraklasie, w których strzelił jedną bramkę i zanotował trzy asysty. Dołożył do tego również pięć występów w trzecioligowych rezerwach.
Kacper Kozłowski jest jednym z najzdolniejszych piłkarzy w Europie. Utalentowany pomocnik potrafi wykazać się dużą boiskową dojrzałością i pokazać w pełni swój niewątpliwy potencjał. 17-latek z Koszalina dobrą postawą na ligowych boiskach zapracował na powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski, w której zadebiutował w marcu tego roku. Kozłowski został drugim najmłodszym reprezentantem kraju w historii.
Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że Polak jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Kozłowski nie może narzekać na brak ofert, w tym propozycji z największych europejskich klubów.
Prezes Pogoni Szczecin, Jarosław Mroczek w rozmowie z "Super Expressem", wyjawił, że zapytania o kozłowskiego pojawiają się "ciągle".
- Bardzo dobrze nam się współpracuje z agentem piłkarza i jego rodzicami, którzy są rozsądnymi ludźmi - przyznał Mroczek.
Jego zdaniem transfer Kozłowskiego do zachodniego klubu już teraz mógłby negatywnie wpłynąć na jego rozwój.
- Jego talent mógłby przepaść - dodał.
Już wcześniej władze szczecińskiego klubu poinformowały, iż Kacper Kozłowski w trakcie letniego okienka transferowego nie odejdzie z klubu.
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55









































