Juventus wygrywa na Stadio Luigi Ferraris

pianetaempoli.it

W 29. kolejce Serie A Juventus na wyjeździe wygrywa 1:0 z Sampdorią, jedynego gola w meczu strzelił Cuadrado.

Juventus od początku zaczął kontrolować spotkanie, co zaowocowało golem, już w 7. minucie spotkania. Dośrodkowanie z lewej strony Asamoah wykorzystał Cuadrado i strzałem głową pokonał Pugionniego. W 20. minucie Juventus mógł podwyższyć wynik, jednak Higuain nie umiał pokonać golkipera Sampdorii. Jeszcze przed przerwą byliśmy bliscy zmiany wyniku, ale Higuain ponownie strzałem z ok. 11 metrów nie mógł pokonać Pugionniego. W pierwszej połowie, co mogło zaniepokoić to kontuzja Dybali. Argentyńczyk musiał opuścić boisko w 27. minucie z powodu problemów mięśniowych. Druga połowa to, tylko i wylącznie przewaga gospodarzy. Swoje okazje mieli Schick oraz Quagliarella, jednak oni nie umieli pokonać Buffona. Bramkarz Juventusu pobił rekord w ilości minut na boisku w Juventusie ( 39, 706).

Sampdoria 0:1 Juventus