“Synowie Albionu” wkrótce rozpoczną zmagania o pierwszy Puchar Świata od 56 lat. Z tej okazji Fortuna przygotowała specjalny bonus.

200 zł na wygraną Anglii z Iranem

Czas na klasyczne It’s coming home! Swój pierwszy mecz na MŚ w Katarze Synowie Albionu rozegrają z reprezentacją Iranu. To będzie chyba łatwa wygrana, co nie? Stawiając 4 zł na zwycięstwo Anglii z Iranem do wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. W przypadku stawki 4 zł, to tak jakbyś zagrał po kursie 50.0! Wystarczy w dniach 19-21.11.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon SOLO za min. 4 zł na zwycięstwo Anglii w meczu z Iranem. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowe 200 zł w KASIE, które możesz od razu wypłacić! Sprawdź szczegóły promocji.

Jak skorzystać z bonusu?

1. Zarejestruj konto na eFortuna.pl

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO, na zwycięstwo reprezentacji Anglii w starciu grupowym na MŚ z Iranem (numer zakładu: 28346) z oferty przedmeczowej za co najmniej 4 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo 200 zł w KASIE i to Ty zdecydujesz czy go wypłacisz czy przeznaczysz na dalszą grę

Szczegóły promocji i dokładne warunki dostępne są na stronie internetowej bukmachera.

Załóż konto i odbierz bonus w Fortunie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.