Dominik Marczuk: Najważniejsze jest to, że wszystko zależy od nas

Łączy Nas Piłka

Jagiellonia walczy o mistrza Polski. Ostatni mecz zagra z Wartą Poznań u siebie.

Jagiellonia Białystok zremisowała z Piastem Gliwice 1:1 w 33. kolejce Ekstraklasy. Dominik Marczuk, jeden z bohaterów tamtego spotkania – zaliczył asystę przy bramce Jesusa Imaza.

Dominik Marczuk: Najważniejsze jest to, że wszystko zależy od nas. Wszystko jest w naszych nogach i przede wszystkim w głowach. Ostatnia kolejka u siebie, przy pełnym stadionie, gdy to od nas zależy, to jak skończy się sezon, to coś wyjątkowego

Jagiellonia Białystok oraz Śląsk Wrocław mają po 60 punktów w tabeli. Ale, dzięki lepszemu bilansowi meczów bezpośrednich, to Jaga jest pierwsza. Ostatni mecz w tym sezonie Jagiellonia rozegra u siebie z Wartą Poznań. Ostatni krok przed mistrzostwem? To się okaże w sobotę. Rywalem  o mistrzostwo jest Śląsk, który w tym samym czasie zagra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Przed meczem z Wartą Poznań Dominik Marczuk wypowiedział się w ten sposób:

Został nam ostatni krok. Najważniejsze jest to, że wszystko zależy od nas. Wszystko jest w naszych nogach i przede wszystkim w głowach.

Dodał także, że:

– Ostatnia kolejka u siebie, przy pełnym stadionie, gdy to od nas zależy, to jak skończy się sezon, to coś wyjątkowego. Musimy wygrać ten mecz i nie patrzeć na nikogo innego. Skupimy się na naszym celu. Mamy wpływ tylko na to co będzie się działo na naszym boisku i zrobimy wszystko, żebyśmy wygrali ten mecz. Jeśli tak będzie, to nie będziemy musieli patrzeć się na wyniki innych

Źródło: Jagiellonia BiałystokDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.