Jurgen Klopp zachwycony występem podopiecznego – “Co za piłkarz”

Szkoleniowiec Liverpoolu Jurgen Klopp nie krył radości po zwycięstwie odniesionym w starciu z RB Lipsk w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

Niemiec był pod wrażeniem świetnego występu Nata Phillipsa. Piłkarze The Reds przechodzą przez trudny okres, a dyspozycja prezentowana w Premier League pozostawia wiele do życzenia. Praktycznie stracili szanse na obronę tytułu mistrzowskiego PL, który zdobyli w ubiegłym sezonie. Drużyna Kloppa wciąż liczy się w walce o Top 4. Największym problemem wspomnianej drużyny jest nieobecność Virgila van Dijka, Joela Matipa oraz Joe Gomeza, czyli fundamentu odpowiedzialnego za formację defensywną. Ta sytuacja zmusiła Jurgena do lekkiej modyfikacji po przez ustawienie Jordana Hendersona i Fabinho w formacji defensywnej. Nieco inne zestawienie pojawiło się w spotkaniu z niemiecką drużyną, co przyniosło zamierzony efekt. Niemiec pochwalił 23-letniego piłkarza, który dobrymi występami przekona do siebie trenera.

– O mój Boże, jaki to chłopak, jaki piłkarz to jest jego wieczór. To był świetny występ. Poziom koncentracji, jaki prezentuje tydzień po tygodniu jest niesamowity. Dokonuje odpowiednich decyzji i znajduje się we właściwym miejscu. W powietrzu zachowuje się, jak potwór, a dziś prezentowaliśmy się z dobrej strony. To był wspaniały występ Nata i nie wielu ma okazję do gry w Champions League. Zakwalifikowaliśmy się do kolejnej rundy. Kilka lat temu nikt by o tym nie pomyślał, więc cieszy możliwość zdobycia kolejnego doświadczenia – Zakończył Jurgen Klopp.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *