Jose Callejon otrzymał od Fiorentiny zgodę na odejście
Jak donosi „CalcioMercato.com” Jose Callejon otrzymał zgodę na odejście z Fiorentiny.
Hiszpan w zespole z Florencji gra od lata zeszłego roku, kiedy to wygasła jego umowa z Napoli. Spekulowało się wówczas, że Hiszpan może opuścić Włochy i wrócić do Hiszpanii. Jednak zdecydował się pozostać na Półwyspie Apenińskim.
Nie wiadomo, jaki będzie kolejny przystanek w karierze 34-letniego już piłkarza. Spekuluje się, że może on trafić do hiszpańskiej Granady.
Callejon jest wychowankiem Realu Madryt. W zespole "Królewskich" występował do 2013 roku, z przerwą na grę w Espanyolu – lata 2008-2011. Po odejściu z Realu, przeszedł do Napoli, w którym z kolei grał przez siedem lat, rozgrywając 349 spotkań, strzelając 82 bramki i notując 78 asyst. Dopiero w październiku ubiegłego roku zdecydował się zmienić barwy klubowe.
W obecnym sezonie Hiszpan wybiegał na boisko 19 razy. W tym czasie zdołał strzelić jedną bramkę i zanotować jedna asystę. Fiorentina po 31 kolejkach Serie A, zajmuje dopiero 16 miejsce w lidze, z przewagą zaledwie pięciu punktów nad strefą spadkową.
-

AktualnościArsenal mistrzem Premier League po 22 latach – Manchester City zremisował 1:1 z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 14:34
-


AktualnościFabio Pizacane otrzymał Złotą uzdę 2026 po uratowaniu Cagliari w Serie ANowacki / 20 maja 2026, 14:13
-


AktualnościArsenal mistrzem Anglii 2025/26 – tytuł przypieczętowany po remisie Manchesteru City z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 13:46
-


AktualnościDe Zerbi: niedzielny mecz z Evertonem jak finał – Tottenham walczy o utrzymanieNowacki / 20 maja 2026, 13:21
-

AktualnościPep Guardiola ogłosił odejście z Manchesteru City po sezonie, Enzo Maresca ma podpisać trzyletni kontraktNowacki / 19 maja 2026, 14:09
-

AktualnościMarsylia może zapłacić Arsenalowi za ograniczony czas gry Ethana NwaneriegoNowacki / 19 maja 2026, 13:38































