Jerzy Brzęczek: Trzeba zachować chłodną głowę, będziemy walczyć

Brzęczek

wisla.krakow.pl

Wiara w uratowanie ekstraklasy pozostaje w Wiśle Kraków. – Patrząc na naszą sytuację, na pewno na dzisiaj nie wszystko jest tylko w naszych rękach – zauważa Brzęczek.

Biała Gwiazda nie ma już miejsca na pomyłki. Z Radomiakiem i Wartą muszą odnieść zwycięstwa i liczyć, że inni rywale, jak Śląsk Wrocław i Zagłębie Lubin nie zdobędą punktów.

W ostatnich dniach problemy żołądkowe dopadły Zdenka Ondraska i Gieorgija Żukowa. Dopiero w piątek uczestniczyli w treningu. – Ja mam wiarę tak, jak i cały sztab oraz zespół. Patrząc na naszą sytuację, na pewno na dzisiaj nie wszystko jest tylko w naszych rękach, nawet przy dwóch zwycięstwach, ale przede wszystkim kluczowe dla nas będzie niedzielne starcie z Radomiakiem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko zwycięstwo daje nam szansę i możliwości, by pozostać w Ekstraklasie i o to będziemy walczyć – opowiada szkoleniowiec.

– Jasną kwestią jest, że w sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy i w tych kilku wcześniejszych spotkaniach, gdy byliśmy bardzo bliscy zwycięstwa, nie byliśmy do końca konsekwentni, zabrakło też może trochę szczęścia. To z pewnością w niektórych sytuacjach nie dodawało pewności zespołowi, ale z drugiej strony cały czas jestem przekonany, że jesteśmy w stanie zwyciężyć najpierw w Radomiu, a potem czekać na ostatnie spotkanie przed własną publicznością z Wartą Poznań – kontynuuje.

Zadeklarował, że nie zamierza dokonywać zmian taktycznych. Radomiak będzie się chciał zrehabilitować za wysoką porażkę z Zagłębiem (1:6)  – Przede wszystkim w takich sytuacjach trzeba również zachować chłodną głowę i obiektywnie ocenić sytuacje, jakie miały miejsce w poprzednich spotkaniach. To nie jest kwestia tego, że drużyna grała słabo, że źle wyglądała pod względem taktycznym i fizycznym, bo myślę, że każdy oceniający te potyczki, jakość gry, zaangażowanie, stronę motoryczną i fizyczną, widzi, że z tym nie mamy problemu – podkreśla.

źródło: wisla.krakow.pl /

Bonus bukmacherski

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Radomiak Radom – Wisła Kraków. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Radomiaka – kurs 3.20 (Fortuna)
  • Remis – kurs 3.70 (LV Bet)
  • Zwycięstwo Wisły – kurs 2.26 (Betclic)

Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LV Bet

Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.