Jerzy Brzęczek o przygotowaniach do nowego sezonu

Katowicki Sport

Piłkarze Wisły Płock dzisiaj powrócili z urlopów i mają już za sobą pierwszy trening po „wakacjach”. Jak informuje oficjalna strona Wisły, najbliższe dni poświęcone będą przede wszystkim testom wydolności i szybkości zawodników, wśród których pojawiły się nowe twarze.

– Najbliższe dni poświęcimy wprowadzeniu do intensywnego okresu przygotowawczego, który rozpoczniemy w poniedziałek. W tym czasie zaplanowaliśmy także testy wydolnościowe i szybkościowe. Chciałbym bardzo, by do poniedziałku udało się skompletować kadrę pierwszego zespołu, ale niewykluczone, że zostanie ona zasilona później – tak o przygotowaniach przed nowym sezon powiedział szkoleniowiec Wisły Płock Jerzy Brzęczek.

– Codziennie dwa treningi dłuższe i o większej niż w okresie startowym intensywności. Do tego dochodzą sparingi. Z dużych obciążeń będziemy schodzić po powrocie z Grodziska, czyli na dziesięć dni przed inauguracyjnym meczem z Lechem Poznań. W ostatnim poprzedzającym spotkanie z Kolejorzem tygodniu będziemy pracować w tradycyjnym mikrocyklu meczowym – dodał trener Nafciarzy.

źródło: wisla-plock.pl


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.