

Jose Maria Gimenez przedłużył kontrakt z Atletico Madryt
Jak poinformowała oficjalna strona hiszpańskiego klubu, urugwajski środkowy obrońca przedłużył kontrakt z Atletico Madryt do 2023 roku.
Gimenez do Atletico trafił w lipcu 2013 roku z urugwajskiego klubu Danubio FC. 23-latek zadebiutował 14 września w wygranym (4:2) meczu przeciwko Almerii. W ciągu tych pięciu lat spędzonych na Vicente Calderon Gimenez rozegrał 134 spotkania, w których zdobył sześć bramek. Warto dodać, że defensor jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Urugwaju, wraz z klubowym kolegą Diego Godinem. W seniorskiej kadrze "Los Charruas" rozegrał dotychczas 42 meczów i zdobył pięć bramek. - Jestem bardzo szczęśliwy, naprawdę doceniam zaufanie klubu. - skomentował zawodnik.
Nous avons le plaisir d’annoncer que @JoseMaGimenez13 a prolongé son contrat! Il est lié au club jusqu’en 2023.
➡ https://t.co/xcLj2plVAb #AúpaAtleti #Giménez2023 pic.twitter.com/gYOgluWwrT— Atlético de Madrid (@AtletiFR) June 13, 2018
-
AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-

AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40





































