“Jego jęczenie jest irytujące” – Babbel uderza w Lewandowskiego

Lewandowski

Scanpix/Viaplay


W ostatnich dniach w mediach nastąpiła spora dyskusja wokół przyszłości Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Napastnik nadal nie dostał propozycji przedłużenia umowy, która wygasa latem 2023 roku.

Gwiazda reprezentacji Polski ma być powoli zniecierpliwiona biernością klubu. Tymczasem postawę Bayernu popiera jego były zawodnik – Markus Babbel. Pozwolił sobie nawet na prztyczki w kierunku Lewandowskiego.

– Widzę to tak samo, jak Bayern. Mówi się, że Lewandowski nie jest należycie doceniany, ale ja już nie mogę tego słuchać. Żaden piłkarz w ciągu ostatnich dwudziestu lat nie był tak doceniany w Bayernie jak Lewandowski. Thomas Mueller nie robi takiego cyrku. To jęczenie jest irytujące. Lewandowski zarabia 25 mln euro rocznie i chce więcej. Żaden piłkarz Bayernu nie dostaje tak dużo. Bywały chwile, gdy chciał odejść. Przez jakiś czas nie identyfikował się zbyt mocno z Bayernem. Mimo tego klub stał za nim. W Monachium wygrał Ligę Mistrzów i został najlepszym piłkarzem świata. Powinien być wdzięczny, a nie tylko czegoś żądać – tłumaczy Babbel.

Zauważa również, że Lewandowski rzeczywiście mógłby mieć pretensje, gdyby jego umowa wygasała w tym roku. W jego opinii Bayern postępuje całkowicie w porządku.

Źródło: Sport.sky.de/Meczyki.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.