Janasik: Żałujemy, że tylko zremisowaliśmy

zaglebie.com

Paweł Janasik jest rzucany na kilku pozycjach przez Vitezslava Laviczkę, lecz coraz lepiej widać jego rozwój.

Dla Śląska Wrocław remis z płocką Wisłą jest bez wątpienia rozczarowujący. – Bardzo szkoda tego meczu. Przed nim powiedzieliśmy sobie jasno, że gramy o trzy punkty i nie interesuje nas nic innego. Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu. Wiedzieliśmy, że to bardzo ważny mecz i bardzo chcieliśmy go wygrać. Wisła też miała jakieś okazje, więc można się zastanawiać, czy ten remis jest sprawiedliwy czy nie, ale dla nas to nie ma większego znaczenia. Żałujemy, że tylko zremisowaliśmy i po przerwie na mecze kadry musimy wrócić do zdobywania kompletu punktów – przyznał Janasik.

Wydaje mi się, że z perspektywy boiska w ostatnich kilku meczach wyglądamy trochę lepiej niż na początku tej rundy, ale do tego trzeba dokładać gole, to jest w piłce nożnej najważniejsze, a strzelamy ich za mało. Musimy zdecydowanie poprawić skuteczność i grze w przodzie – dodał.

– To mój kolejny mecz w środku pola, czuję się bardzo dobrze na tej pozycji, pewnie, ale nie zamykam się na inne miejsca na boisku, np. powrót na prawą obronę, gdzie występowałem wcześniej. Cieszę się, że gram i mogę pomagać zespołowi – kończy.

źródło: slaskwroclaw.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *