Jaka będzie przyszłość Grosickiego? Rozważa powrót do Super Lig

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki / fot. Mikołaj Barbanell

Kamil Grosicki to jedno z najgłośniejszych nazwisk na naszym podwórku, które pozostaje bez pracodawcy.

Doświadczonemu skrzydłowemu z końcem czerwca wygasła umowa z West Bromwich Albion. Od dawna wiadomo było, że odejdzie z tego klubu. Teraz rozważa opcje na kontynuowanie kariery. Dzisiaj o jego losach poinformował portal “Sportowe Fakty WP”.

– Grosicki przebywa obecnie na wakacjach w Polsce i przy okazji dogląda, jak rozwija się jego akademia piłkarska w Szczecinie. Piłkarz otrzymuje również wstępne zapytania transferowe. Na razie największe zainteresowanie pochodzi z Turcji, a nasz zawodnik bierze ten kierunek pod uwagę – pisze Mateusz Skierawski.

Tureckie media niedawno informowały o ofercie z Goztepe. Grosicki dobrze zna tamtejszą ligę, w przeszłości grał między innymi dla Sivassporu przez trzy lata.

Wiadomo, że póki co “Grosik” wyklucza powrót do PKO Ekstraklasy.

Grosicki daje sobie czas na powrót do kraju. Na dziś chciałby kontynuować karierę za granicą i zależy mu, by znaleźć klub maksymalnie na początku nowego miesiąca. Piłkarz chciałby wrócić do reprezentacji Polski, a najbliższe zgrupowanie kadry rozpoczyna się już pod koniec sierpnia – twierdzi Skierawski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.