Jagiellonia Białystok podjęła decyzję ws. Bogdana Zająca

jagiellonia.pl

Władze Jagiellonii Białystok miały podjąć decyzję o zwolnieniu trenera Bogdana Zająca, o czym poinformował Piotr Wołosik z “Przeglądu Sportowego”. 

Tak fatalnej serii Jagiellonia nie miała od dawna. Duma Podlasia w siedmiu spotkaniach rundy rewanżowej odniosła tylko jedno zwycięstwo. Na 21 możliwych punktów zdobyła tylko pięć. Bogdan Zając, który prowadzi zespół od początku sezonu, ma średnią 1,19 punktu na mecz.

Słaby styl  i brak perspektyw na poprawę gry drużyny przelały czarę goryczy wśród kibiców, którzy zażądali od władz klubu zmiany sztabu szkoleniowego.

Marzenia się spełniają

Piotr Wołosik z “Przeglądu Sportowego” ustalił, że władze białostockiego klubu podjęły decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Bogdanem Zającem. Doniesienia “Przeglądu Sportowego” potwierdził Kuba Cimoszko z “WP Sportowe Fakty”. Klub ogłosi decyzję jeszcze w tym tygodniu.

W następnej serii gier Jagiellonia zagra na wyjeździe z Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na sobotę, 20 marca, na godzinę 20:00. Możliwe, że Dumę Podlasia poprowadzi już asystent Bogdana Zająca, czyli Rafał Grzyb.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *