Izraelczyk w kręgu zainteresowań Arsenalu

Szachtar Donieck

Zdjęcie: UEFA.com

Według doniesień „The Guardian”, Manor Solomon znalazł się w kręgu zainteresowań Arsenalu. Kanonierzy szukają utalentowanych piłkarzy, mogących wzmocnić ich szeregi.

Manor Solomon trafił do Szachtara Donieck zimą 2019 roku. Kwota transakcji pomiędzy obiema stronami wynosiła wtedy 6 milionów euro. Jeśli mistrzowie Ukrainy mieliby sprzedać swojego zawodnika, to z pewnością oczekiwaliby dużo większej kwoty. Prawdopodobnie w grę wchodziłoby paręnaście milionów euro.

Na ten moment Arsenal nie podjął oficjalnych rozmów z Szachtarem. Kanonierzy bacznie przyglądają się poczynaniom reprezentanta Izraela. Jedyny krok, jaki został wykonany w stronę transferu, to skontaktowanie się z otoczeniem piłkarza.

Manor Solomon zdążył już zabłysnąć na arenie międzynarodowej. Napastnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w meczach z Realem Madryt. Co jasne, jest też liderem swojej kadry narodowej.

W tym sezonie ligi ukraińskiej, Manora Solomona mogliśmy zobaczyć 10 razy, trzykrotnie zdobywał bramkę i zanotował jedną asystę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *