Jan Sykora: Przy optymalnej dyspozycji na pewno zagram o niebo lepiej

Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

– Mam nadzieję, że kiedy będę zdrowy i w pełni gotowy, to przy optymalnej dyspozycji na pewno zagram o niebo lepiej – uważa Jan Sykora.

Czeski skrzydłowy jest materiałem na gwiazdę całych rozgrywek. Przez pół roku nie pokazał pełnych możliwości, a na ekstraklasowych murawach spędził 380 minut. – Jeszcze na początku czułem się bardzo dobrze. Najpierw dostałem szansę w drugoligowych rezerwach i wyszło bardzo dobrze. Potem także zaliczałem niezłe występy w kwalifikacjach Ligi Europy, byłem zadowolony – opisuje swoją sytuację Sykora.

Skutecznością zachwycił w drugoligowych rezerwach przeciwko Hutnikowi Kraków, któremu ustrzelił dublet. – Potem znów miałem problemy zdrowotne, to mnie zatrzymało. Czułem się źle, to nie było to. Nie byłem przygotowany na sto procent i stąd nie szło mi tak jakbym tego chciał – ocenia Czech.

Dodaje, że zgrupowanie w Belek jest istotne. –  Mam nadzieję, że kiedy będę zdrowy i w pełni gotowy, to przy optymalnej dyspozycji na pewno zagram o niebo lepiej. Fizycznie czuję się dobrze, jasne – nogi są trochę ciężkie, ale to normalne. Na treningu zaczyna to wszystko fajnie wyglądać i oby tak dalej – kończy

źródło: lechpoznan.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *