Inter nie odpuszcza w sprawie Lukaku
W ostatnich dniach wiele mówiło się o dużych zmianach w Manchesterze United. Jak poinformował Piero Ausilio, dyrektor sportowy Interu Mediolan rozpoczęły się negocjacje w sprawie transferu Romelu Lukaku.
Anglicy żądają za swojego napastnika kwoty w okolicach 75-80 milionów euro, natomiast działacze Interu Mediolan nie chcą przekraczać bariery 70 milionów. "Nerazzurrim" bardzo zależy na sprowadzeniu Belga do swojego zespołu, a sam Lukaku nie ukrywa, że chętnie zamieniłby Manchester United na Inter. Piero Ausilio był w czwartek w Anglii i negocjował warunki transferu reprezentanta Belgii. Mówi się, że mediolańczycy oferują dwuletnie wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za wspomniane już 70 milionów euro. Manchester United w najbliższych dniach ma podjąć decyzję, co do przyszłości swojego napastnika.
Ciekawą rzeczą jest też fakt, że 26-letni zawodnik nie wziął udziału w otwartym treningu Czerwonych Diabłów na stadionie w Perth. Oficjalna wersja jest taka, że doskwiera mu lekki uraz, lecz angielskie media doszukują się tutaj drugiego dna. Bardzo możliwe, że ma to związek z negocjacjami z włoskim klubem.
W ubiegłym sezonie Belg rozegrał w koszulce klubowej 45 spotkań, strzelił 15 goli i zanotował cztery asysty.
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-


AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre NypanemDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59
-

AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech latDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

News dniaOficjalnie: Wiadomo, co dalej z Zalewskim. Jest komunikat


Kamil Gieroba / 24 czerwca 2025, 11:25








































