Inter Miami szykuje duże transfery

Edinson Cavani

Zdjęcie: thesun.co.uk/

Inter Miami w ciągu dwóch sezonów chce realnie konkurować o triumf w Major League Soccer. Stąd duże plany transferowe na najbliższe lato.

Amerykański klub ma szykować oferty za Lukę Modricia z Realu Madryt i Edinsona Cavaniego z Paris Saint-Germain; informuje dziennik “Marca”.

W sprawie Modricia o przenosinach do Stanów Zjednoczonych media spekulują od kilku miesięcy. Wcześniej jednak sugerowały albo DC United, albo Atlantę United. Do gry ponoć włączyło się Inter Miami, które jest na tyle zdeterminowane, że chce podwoić pensję Chorwata w porównaniu do tej, którą zarabia w Realu. Problemem jest kontrakt. Niektóre źródła twierdzą, że Modrić ma umowę ważną jeszcze przez półtora roku z “Królewskimi” i sam niezbyt się kwapi na razie do odejścia. Mimo iż w tym sezonie nie jest jednym z kluczowych elementów układanki Zinedine Zidane’a.

Jednocześnie Inter liczy na poważne wzmocnienie ataku w postaci ściągnięcia Edinsona Cavaniego. Odejście Urugwajczyka z PSG latem jest raczej pewne. Przegrywa rywalizację z Mauro Icardim, a nie wiadomo czy Francuzi nie postawią na definitywny transfer tego zawodnika. Stąd 32-latek rozważa też inne opcje.

Źródło: Marca


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *