Jović: Kiedy Real skontaktował się z moim agentem, pomyślałem że to żart

Luka Jović

footballtransfertavern.com

Luka Jović ujawnił w rozmowie z madryckim dziennikiem “Marca”, że w pierwszej chwili pomyślał, iż oferta Realu Madryt nie była poważna.

Serbski napastnik dołączył do “Los Blancos” za 60 milionów euro z Eintrachtu Frankfurt, dla którego w poprzednich rozgrywkach zdobył 27 goli. 22-latek mocno rozczarowuje i nie brakuje opinii, że pospieszono się z jego ściągnięciem. Dla “Królewskich” na wszystkich frontach rozegrał 21 meczów i zdobył ledwie jedną bramkę i zanotował jedną asystę. – Kiedy mój agent zadzwonił do mnie i powiedział, że przedstawiciele Realu Madryt skontaktowali się z nim odpowiedziałem natychmiast – nie drocz się, proszę – zdradza Luka Jović. – Wyjaśnił jednak, że wpłynęła oferta, nad którą trzeba się zastanowić. Takie kluby mogą zadzwonić tylko raz – dodaje.

– Oczywiście nie mogłem podjąć innej decyzji i nie sądzę, iż popełniłem błąd – przekonuje snajper. – Jeszcze nie raz udowodnię, że sobie poradzę w klubie – kończy. Real Madryt ma wiele opcji w linii ataku – Viniciusa Juniora, Garetha Bale’a, Rodgrygo, Brahima Diaza  i Mariano Diaza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi